[vc_tabs interval=”0″ type=”rd_tab_3″ mt=”10″][vc_tab title=”ماموریت” tab_id=”1499840629543-3-5″]

مجموعه IT عصر مجازی از بدو تاسیس سعی بر آن داشته است تا با توسعه و بهبود تخصص و توان کارکنان، تمامی سرویس ها و خدمات خود را با کیفیتی بهینه و در سطح جهانی به مخاطبان خود ارائه کند. از این رو مفتخر است که خدمات  تخصصی و مشاوه ای خود را در زمینه‌های زیر ارائه می نماید:

  • طراحی وب سایت های اینترنتی (استاتیک- داینامیک / اختصاصی- عمومی) با‌ استفاده از آخرین متدهای روز
  • ارائه جدیدترین روشهای بهینه افزایش ترافیک وب سایت، سئو، مدیریت محتوا
  • مدیریت و راه اندازی انواع سرورها و تجهیزات شبکه
  • مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی امنیت و شبکه به صورت دائم و موردی
  • سامانه های جامع نرم افزاری تحت ویندوز، وب و اپلیکیشن موبایل
  • مشاوره استراتژیک

مجموعه عصر مجازی همواره در راستای تعـالی فرهنـگ جامـعه برای حمایت از کسب و کارها تلاش نموده و مهمترین هدف خود را مدرن سازی و ارزش آفریـنی برای مشتریان و مخاطبینی که سرمایه خود را اعتـماد به موسسه انتخاب کرده اند، قرار داده است.

[vc_single_image image=”9281″ img_size=”full” alignment=”right” hover_effect=”img_play_effect” animation=”rda_bounce”]
[/vc_tab][vc_tab title=”خط مشی کیفیت” tab_id=”1499840465274-2-6″]

مجموعه IT عصر مجازی ارائه دهنده محصولات و خدمات شبکه، نرم افزار، پشتیبانی و طراحی سایت، اهميت جايگاه خود را در خصوص توسعه کسب و کارها با استفاده از اینترنت و دنیای دیجیتال به عنوان ابزارهای تجاری قدرتمند، مسئولانه درك مي كند و با تكيه بر تعهد كاركنان علاقه مند و متخصص، ‌خط مشي خود را به شرح ذيل اعلام مي دارد:

  • توسعه سهم بازار در سطح بین المللی
  • افزايش تنوع محصولات و خدمات
  • ارائه خدمات ارزش آفرین به مشتریان در جهت ایجاد اطمینان و جلب رضایت آنان
  • توسعه مهارتها و توانمنديهاي منابع انساني با تاکید بر حفظ روحیه مشارکت

در اين راستا كليه پرسنل شرکت، مسئولیت ارائه محصولات با كيفيت بر مبنای بهبود مستمر را پذیرفته است و مديريت شرکت، مسئوليت نظارت بر عملكرد صحيح مجموعه را بر عهده دارد.

[vc_single_image image=”9021″ img_size=”full” alignment=”right”]
[/vc_tab][vc_tab title=”چشم انداز” tab_id=”3e5a78e7-c748-2″]

مجموعه IT عصر مجازی به مدد مدیریت راهبردی و استفاده کامل از توان تخصصی خود در زمینه “طراحی وب سایت و پرتال های سازمانی” و “تولید نرم افزارهای تحت وب، ویندوز و موبایل”، چشم انداز مجموعه را پیشتازی در بازار داخلی و حضور در عرصه بین الملل در نظر گرفته است.

[vc_single_image image=”9292″ img_size=”full” alignment=”right” animation=”rda_bounceIn”][/vc_tab][vc_tab title=”سخن مدیر” tab_id=”1499840512420-3-6″]

با نگاهی به آمار رسمی و علمی داخلی و خارجی به صراحت در میابیم که رشد سریع و ضریب نفوذ بسیار بالای اینترنت، موبایل و شبکه های اجتماعی در بین مردم و لزوم حضور در دنیای مجازی و ایجاد ارتباط با مخاطبین برای اشخاص و مجموعه‌های انتفاعی و غیر انتفاعی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است. عصرمجازی با تجربه ای به بلندای بیش از یک دهه فعالیت در زمینه‌ی آی تی و همگام کردن دانش مدیریت و بازار، بستری مناسب را جهت ایجاد تعامل، و ارایه خدمات متناسب و شایسته برای همه‌ی آنهایی که میخواهند توانایی های خویش و ارتباط با مخاطبانشان را در دنیای جدید حفظ نمایند، ایجاد نموده است. اعتقاد عصرمجازی بر اینست که رشد ما در گرو رشد مشتریان ماست و لازمه ی رشد مشتریان ما تخصص، تعهد و همپایی با آنها از جانب ماست. امید است که با تعاملی سازنده و ضمن حفظ کرامت و ارزشهای والای انسانی که از مختصات اصلی فرهنگ و تمدن ماست با ابزار و تخصص خویش بتوانیم از دریچه دنیای مجازی دنیای جدید با افق هایی زیبا و گسترده را به مخاطبان خود ارایه دهیم.

مهدی فرهمند

[vc_single_image image=”9038″ img_size=”full”]
[/vc_tab][/vc_tabs]
فهرست
WhatsApp
ارسال
مجموعه آی تی عصرمجازی آخرین اخبار و اطلاعات عصرمجازی را به صورت سریع دریافت نمایید
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها