اپلیکیشن موبایل

موبایل و اپلیکیشن موبایل به‌گونه‌ای در زندگی بشر رسوخ کرده است که زندگی بدون آن قابل‌تصور نیست. مجموعه عصر مجازی با در اختیار داشتن تخصص و ابزارهای مناسب، امکان طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن موبایل را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

خاپلیکیشن موبایلدمات اپلیکیشن موبایل در عصرمجازی:

  • طراحی انواع اپلیکیشن (شرکتی، فروشگاهی، آموزشی،‌مالی، رزرواسیون، پزشکی و …)
  • برنامه‌نویسی برای تمامی مدل‌های گوشی اندروید و انواع تبلت‌ها
  • طراحی و برنامه‌نویسی فروشگاه اندرویدی به همراه پرداخت آنلاین
  • قابلیت اضافه نمودن امکانات و ابزارهای ویژه
  • پشتیبانی اپلیکیشن

چرا اپلیکیشن موبایل برای کسب‌وکار لازم است؟

با توجه به استفاده روزافزون از گوشی‌های هوشمند، وجود اپلیکیشن‌های موبایل تعامل با کاربران نهایی را به چالش کشیده و باعث شده است که رقابت بین کسب‌وکارها هیجان‌انگیزتر شود.
اپلیکیشن‌های موبایل امروزه نقش به سزایی در پیشرفت کسب‌وکارها دارند چراکه کاربران اپلیکیشن‌ را نسبت به وب‌سایت‌ به دلیل دسترسی آسان و سریع به اطلاعات ترجیح می‌دهند.
اپلیکیشن‌ها به یک کلید اصلی برای تبلیغات و نقطه قوت کسب‌وکارها تبدیل‌شده‌اند و این حتی شامل کسب‌وکارهای کوچک نیز می‌شود.
ارتباط دوطرفه کاربران با کسب‌وکار، دنبال کردن رفتار کاربران و ارسال نوتیفیکیشن‌ها از مزایای اصلی اپلیکیشن موبایل است. یک اپلیکیشن با طراحی مناسب می‌تواند موجب افزایش فروش گردد.
با طراحی اپلیکیشن موبایل همیشه در دسترس مشتریان خود باشید.
در اینجا باید تأثیر نوتیفیکیشن‌هایی که اپلیکیشن برای کاربر تلفن هوشمند ارسال می‌کند را یادآور شد.
ارسال یک پیام باعث حفظ ارتباط با مشتری می‌شود و به او یادآوری می‌کند که شما همیشه در دسترس هستید که خود ازنظر روانشناسی تأثیر مثبتی بر روی اعتماد مشتری به مجموعه شما دارد.

  • اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن‌ها نقش یک کاتالوگ آنلاین را خواهند داشت. آن‌ها مانند یک بنر بزرگ در بزرگراه عمل می‌کنند. ایجاد یک رابطه نزدیک و صادقانه و دسترسی و کارکرد آسان به آن باعث افزایش فروش و رضایت بیشتر مشتریان و رشد کسب‌وکار خواهد شد.

اگر تصمیم به طراحی اپلیکیشن موبایل گرفته‌اید، متخصصین ما در عصرمجازی آماده ارائه مشاوره و طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما هستند. جهت درخواست مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید یا با ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست
WhatsApp
ارسال
مجموعه آی تی عصرمجازی آخرین اخبار و اطلاعات عصرمجازی را به صورت سریع دریافت نمایید
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها