مجموعه IT عصر مجازی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت و کوله باری از تجربه و علم، که مشتریان مجموعه گواه بر این ادعا هستند، جامعه مخاطب خود را از مرز ۱۲۰۰ مشتری گذرانده است. مدیریت عصر مجازی مفتخر بوده است که با عضویت در هیات مدیره اتحادیه صنف رایانه  از سال ۱۳۸۸ و حضور در کمیسیون فنی اتحادیه صنف رایانه از سال ۱۳۹۳ تا کنون و شرکت در دوره های تخصصی مرتبط با امنیت، شبکه، وب و مدیریت بازاریابی و فروش و کسب گواهینامه‌های بین المللی در این راستا، کوله باری از تجربه و دانش مرتبط را همراه و همراستای فعالیت خود سازد.

مجموعه IT عصر مجازی از بدو تاسیس سعی بر آن داشته است تا با توسعه و بهبود تخصص و توان کارکنان، تمامی سرویس ها و خدمات خود را با کیفیتی بهینه و در سطح جهانی به مخاطبان خود ارائه کند. از این رو مفتخر است که ماموریت خود را به صورت تخصصی را در زمینه‌های زیر ارائه نماید:

  • طراحی وب سایت های اینترنتی (استاتیک- داینامیک / اختصاصی- عمومی) با‌ استفاده از آخرین متدهای روز
  • ارائه جدیدترین روشهای بهینه افزایش ترافیک وب سایت، سئو، مدیریت محتوا
  • مدیریت و راه اندازی انواع سرورها و تجهیزات شبکه
  • مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی امنیت و شبکه به صورت دائم و موردی
  • سامانه های جامع نرم افزاری تحت ویندوز، وب و اپلیکیشن موبایل
  • مشاوره استراتژیک

مجموعه IT عصر مجازی ارائه دهنده محصولات و خدمات شبکه، نرم افزار، پشتیبانی و طراحی سایت، اهميت جايگاه خود را در خصوص توسعه کسب و کارها با استفاده از اینترنت و دنیای دیجیتال به عنوان ابزارهای تجاری قدرتمند، مسئولانه درك مي كند و با تكيه بر تعهد كاركنان علاقه مند و متخصص، ‌خط مشي خود را به شرح ذيل اعلام مي دارد:

  • توسعه سهم بازار در سطح بین المللی
  • افزايش تنوع محصولات و خدمات
  • ارائه خدمات ارزش آفرین به مشتریان در جهت ایجاد اطمینان و جلب رضایت آنان
  • توسعه مهارتها و توانمنديهاي منابع انساني با تاکید بر حفظ روحیه مشارکت

در اين راستا كليه پرسنل شرکت، مسئولیت ارائه محصولات با كيفيت بر مبنای بهبود مستمر را پذیرفته است و مديريت شرکت، مسئوليت نظارت بر عملكرد صحيح مجموعه را بر عهده دارد.

همچنین به مدد مدیریت راهبردی و استفاده کامل از توان تخصصی خود در زمینه “طراحی وب سایت و پرتال های سازمانی” و “تولید نرم افزارهای تحت وب، ویندوز و موبایل”، چشم انداز مجموعه را پیشتازی در بازار داخلی و حضور در عرصه بین الملل در نظر گرفته است.

شایان ذکر است که مجموعه IT عصر مجازی در زمینه ی تهیه عکسهای صنعتی، تبلیغاتی و پرتره محیطی نیز متخصص است و به دلیل استفاده از تکنیک ها و ابزار های حرفه ای جهت نورپردازی، اجرای ترکیب بندی های متناسب از لحاظ رنگ، مفهوم و کاربرد و در نهایت پردازش و ویرایش عکسها به صورت حرفه ای فعالیت این مجموعه را می توان متفاوت و منحصر به فرد دانست.

فهرست
WhatsApp
ارسال
مجموعه آی تی عصرمجازی آخرین اخبار و اطلاعات عصرمجازی را به صورت سریع دریافت نمایید
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها