ارتباط با ما:

LinkedIn
Instagram

آمار بازدیدکنندگان

  • 1
  • 53
  • 265,179
  • دی ۲۷, ۱۳۹۹

ویژگی های برتر یک وب سایت خوب

قدرت اینترنت در تغییر نظر مشتریان تأثیر خود را بر روی تمام تجارت‌ها چه کوچک و چه بزرگ گذاشته است. اندازه و مکان تجارت، در دنیای تجارت و اقتصاد امروز اصلاً مطرح نیست. شما می‌توانید با استفاده از طراحی وب‌سایت درست، مشتریان بالقوه را بدون توجه به اینکه کجا هستند به خود جذب کنید. شما می‌توانید اطمینان آن‌ها را گسترش داده، محصولات خود را تبلیغ و بدون ترک کردن دفتر کارتان، خودتان را در سطح جهان مطرح نمایید. در این مقاله به ویژگی های برتر یک وب سایت خوب میپردازیم.

اینترنت یکی از قوی‌ترین ابزارهای موجود در دنیا است که می‌تواند در مدت‌زمان کوتاه توجه وب گردان را به سمت شما بکشاند و با خلاقیت تجارت شما را از رقیبانتان متمایز کند. برای اینکه مطمئن شوید که طراحی وب‌سایتتان نه‌تنها اغواکننده است که افراد را جذب کند، بلکه آن‌ها را نگه می‌دارد، نگاهی به لیست زیر بیندازید. در زیر ده خصوصیت از ویژگی های برتر یک وب سایت خوب لیست شده‌است. باوجوداین ویژگی‌ها که کاربر را تشویق به ماندن در سایت شما و فعالیت می‌کند، فروش خود را بیشتر کنید و تجارت خود را گسترش دهید. با توجه به این لیست حضور آنلاین خود را پررنگ‌تر و مؤثرتر نمایید. این کار را با صفحه اصلی سایتتان شروع کنید.

محتوای منحصربه‌فرد و گیرا

یکی از ویژگی های برتر یک وب سایت خوب محتوای منحصربه‌فرد و گیرا می‌باشد. مطمئن شوید که محتوای وب‌سایت‌تان جالب، مرتبط و مهم‌تر از همه منحصربه‌فرد است. بازنویسی نوشته‌هایی که کاربران قبلاً در سایت‌های دیگری دیده‌اند، نتیجه خاصی برای شما به ارمغان نمی‌آورد. برای موفق شدن، شما باید اطلاعات ارزشمند و آگاهی‌بخش ارائه دهید که ازنظر کاربر ارزش زمان گذاشتن داشته باشد.

سازمان‌دهی

صفحه اول یک وب‌سایت تجاری، معمولاً تنها شانس شما برای تأثیرگذاری است. با یک تیم حرفه‌ای کار کنید تا یک رابط کاربری (UI) مناسب داشته باشید.

اطلاعات تأییدشده و دقیق

یکی دیگر از ویژگی های برتر یک وب سایت خوب اطلاعات تایید شده و دقیق می‌باشد. از داده‌های طولانی و خسته‌کننده اجتناب کنید. بر روی اطلاعاتی تمرکز کنید که مورداستفاده کاربر باشد. سرنخ‌های کوچک اما آگاهی‌بخش بهتر از مطالب طولانی و آمارهای بی‌معنی می‌باشند.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

هیچ‌چیز مانند محتوای ارزشمند که با کلمات کلیدی مناسب تقویت‌شده باشد، نمی‌تواند کاربر را جذب کند. در وب وان ما علاوه بر تولید محتوا همچنین بر روی متا تگ‌ها، سر تیترها و سایر مسائل سئو کار می‌کنیم تا رتبه سایت شما به‌سرعت بالا برود.

ویژگی های برتر یک وب سایت خوب

به‌روزرسانی مرتب

یکی دیگر از ویژگی های برتر یک وب سایت خوب به‌روزرسانی مرتب سایت می‌باشد. اگر می‌خواهید کاربران گذری و موقت تبدیل به کاربران دائمی شوند، باید اطلاعات سایتتان را به‌طور مرتب به‌روزرسانی کنید تا پیدا کردن آن‌ها آسان و به‌اندازه کافی جذاب باشد تا کاربر را مدت بیشتری در سایت نگه دارد. می‌توانید با در نظر گرفتن یک قسمت با عنوان جدیدترین‌ها و یا به‌روزرسانی شرکت، کاربر را به جدیدترین اطلاعات در مورد شرکت راهنمایی نمایید.

وبلاگ نویسی

یک وبلاگ خوب، شما را حرفه‌ای به نظر می‌رساند. مخصوصاً اگر وبلاگ شامل کامنت ها و نظرات جالب دیگر کاربران باشد.

پیمایش آسان

بدون توجه به اینکه چقدر وبلاگ شما و مقالاتتان جذاب و سرگرم‌کننده است، اگر کاربر در صفحات تودرتو گم شود، سریعاً وب‌سایتتان را ترک می‌کند. نباید بگذارید آن‌ها به دلیل سردرگمی سایت شما را ترک کنند. مطمئن شوید سایت شما به‌راحتی پیمایش می‌شود و کاربران را به حال خود رها نکنید.

مهار کردن خصوصیات

مطمئن شوید که مشتریان بالقوه شما، به صفحه مجازی ارتباط با ما دسترسی دارند. می‌توانید با ارتباط مؤثر آن‌ها را به مشتریان و کاربران دائمی تبدیل کنید.

استفاده به‌موقع از موقعیت‌ها

یکی دیگر از ویژگی های برتر یک وب سایت خوب ااستفاده به‌موقع از موقعیت‌ها می‌باشد. بلافاصله به هر کاربری که با شما تماس می‌گیرد، جواب بدهید. به‌این‌ترتیب آن‌ها احساس می‌کنند برای شما مهم هستند. اگر نمی‌توانید به آن‌ها فوراً پاسخ بدهید، به آن‌ها بگویید که بر روی سؤال و یا درخواستشان مشغول کار هستید.

ایجاد امنیت با تکنولوژی‌های روز

هیچ‌چیزی مانند امنیت، یک مشتری بالقوه را به مشتری دائمی تبدیل نمی‌کند. یک طراحی قابل‌اعتماد، با داشتن آخرین تکنولوژی امنیتی به کاربر این اطمینان را می‌دهد که سایت امن است و تبادلات و اطلاعات کاربر محفوظ می‌ماند.

فهرست
WhatsApp
ارسال
مجموعه آی تی عصرمجازی آخرین اخبار و اطلاعات عصرمجازی را به صورت سریع دریافت نمایید
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها